TMM8A rabbit pAb
ENT-A11639
Description
| REF | ENT-A11639 |
|---|---|
| Category | Antibody Polyclonal |
| Description | TMM8A rabbit pAb |
| Source | Rabbit |
| Applications | WB |
| Reactivity | Human; Mouse |
| Reactivity | Human; Mouse |
| Dilution | WB 1:500-2000 |
| Immunogen | Synthesized peptide derived from human TMM8A AA range: 647-697 |
| Storage Stability | -20°C/1 year |
| Clonality | Polyclonal |
| Isotype | IgG |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Observed Band KD | 85kD |
| Human Gene ID | 58986 |
| Human Swiss Prot Nº | Q9HCN3 |
| Subcellular Location | Cell membrane ; Multi-pass membrane protein . Lysosome membrane ; Multi-pass membrane protein . |
Other Name: Transmembrane protein 8A (Protein M83) (Transmembrane protein 6) (Transmembrane protein 8)
Background:
