T194A rabbit pAb
ENT-A11773
Description
| REF | ENT-A11773 |
|---|---|
| Category | Antibody Polyclonal |
| Description | T194A rabbit pAb |
| Source | Rabbit |
| Applications | WB |
| Reactivity | Human; Mouse |
| Reactivity | Human; Mouse |
| Dilution | WB 1:500-2000 |
| Immunogen | Synthesized peptide derived from human T194A AA range: 164-214 |
| Storage Stability | -20°C/1 year |
| Clonality | Polyclonal |
| Isotype | IgG |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Observed Band KD | |
| Human Gene ID | 23306 |
| Human Swiss Prot Nº | O14524 |
| Subcellular Location | Nucleus inner membrane ; Multi-pass membrane protein ; Nucleoplasmic side . Nucleus envelope . Colocalizes with lamins and RAN-GTP at the nuclear envelope. . |
Other Name:
Background:
