MZT2A rabbit pAb
ENT-A15053
Description
| REF | ENT-A15053 |
|---|---|
| Category | Antibody Polyclonal |
| Description | MZT2A rabbit pAb |
| Source | Rabbit |
| Applications | WB |
| Reactivity | Human;Rat;Mouse; |
| Reactivity | Human;Rat;Mouse; |
| Dilution | WB 1:1000-2000 |
| Immunogen | Synthesized peptide derived from human MZT2A AA range: 72-122 |
| Storage Stability | -20°C/1 year |
| Clonality | Polyclonal |
| Isotype | IgG |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Observed Band KD | |
| Human Gene ID | 653784 |
| Human Swiss Prot Nº | Q6P582 |
| Subcellular Location | Cytoplasm, cytoskeleton, microtubule organizing center, centrosome. Cytoplasm, cytoskeleton, spindle. |
Other Name:
Background:
