LAP4A rabbit pAb
ENT-A15332
Description
| REF | ENT-A15332 |
|---|---|
| Category | Antibody Polyclonal |
| Description | LAP4A rabbit pAb |
| Source | Rabbit |
| Applications | WB |
| Reactivity | Human;Mouse;Rat |
| Reactivity | Human;Mouse;Rat |
| Dilution | WB 1:1000-2000 |
| Immunogen | Synthesized peptide derived from human LAP4A AA range: 131-181 |
| Storage Stability | -20°C/1 year |
| Clonality | Polyclonal |
| Isotype | IgG |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Observed Band KD | |
| Human Gene ID | 9741 |
| Human Swiss Prot Nº | Q15012 |
| Subcellular Location | Endomembrane system ; Multi-pass membrane protein . May reside in an intracellular membrane-bound compartment. . |
Other Name:
Background:
