EVI2A rabbit pAb
ENT-A14924
Description
| REF | ENT-A14924 |
|---|---|
| Category | Antibody Polyclonal |
| Description | EVI2A rabbit pAb |
| Source | Rabbit |
| Applications | WB |
| Reactivity | Human;Mouse |
| Reactivity | Human;Mouse |
| Dilution | WB 1:1000-2000 |
| Immunogen | Synthesized peptide derived from human EVI2A AA range: 135-185 |
| Storage Stability | -20°C/1 year |
| Clonality | Polyclonal |
| Isotype | IgG |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Observed Band KD | |
| Human Gene ID | 2123 |
| Human Swiss Prot Nº | P22794 |
| Subcellular Location | Membrane; Single-pass type I membrane protein. |
Other Name:
Background:
