FA81A rabbit pAb
ENT-A15267
Description
| REF | ENT-A15267 |
|---|---|
| Category | Antibody Polyclonal |
| Description | FA81A rabbit pAb |
| Source | Rabbit |
| Applications | WB |
| Reactivity | Human;Mouse |
| Reactivity | Human;Mouse |
| Dilution | WB 1:1000-2000 |
| Immunogen | Synthesized peptide derived from human FA81A AA range: 292-342 |
| Storage Stability | -20°C/1 year |
| Clonality | Polyclonal |
| Isotype | IgG |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Observed Band KD | |
| Human Gene ID | 145773 |
| Human Swiss Prot Nº | Q8TBF8 |
| Subcellular Location |
Other Name:
Background:
