F125A rabbit pAb
ENT-A14872
Description
| REF | ENT-A14872 |
|---|---|
| Category | Antibody Polyclonal |
| Description | F125A rabbit pAb |
| Source | Rabbit |
| Applications | WB |
| Reactivity | Human;Mouse;Rat |
| Reactivity | Human;Mouse;Rat |
| Dilution | WB 1:1000-2000 |
| Immunogen | Synthesized peptide derived from human F125A AA range: 11-61 |
| Storage Stability | -20°C/1 year |
| Clonality | Polyclonal |
| Isotype | IgG |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Observed Band KD | |
| Human Gene ID | 93343 |
| Human Swiss Prot Nº | Q96EY5 |
| Subcellular Location | Cytoplasm. Nucleus. Endosome. Cytoplasm, cytoskeleton, microtubule organizing center, centrosome. Late endosome membrane ; Peripheral membrane protein . Colocalizes with F-actin. Some fraction may be nuclear. |
Other Name:
Background:
