VP33A rabbit pAb
ENT-A14601
Description
| REF | ENT-A14601 |
|---|---|
| Category | Antibody Polyclonal |
| Description | VP33A rabbit pAb |
| Source | Rabbit |
| Applications | WB |
| Reactivity | Human;Mouse;Rat |
| Reactivity | Human;Mouse;Rat |
| Dilution | WB 1:1000-2000 |
| Immunogen | Synthesized peptide derived from human VP33A AA range: 272-322 |
| Storage Stability | -20°C/1 year |
| Clonality | Polyclonal |
| Isotype | IgG |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Observed Band KD | |
| Human Gene ID | 65082 |
| Human Swiss Prot Nº | Q96AX1 |
| Subcellular Location | Cytoplasmic vesicle . Late endosome membrane ; Peripheral membrane protein ; Cytoplasmic side . Lysosome membrane ; Peripheral membrane protein ; Cytoplasmic side . Early endosome . Cytoplasmic vesicle, autophagosome . Cytoplasmic vesicle, clathrin-coated vesicle . |
Other Name:
Background:
